odliczanie

Zostało mało czasu. Jaki będzie finał ? To wie tylko jedna osoba. Nie napisze, co ma być to będzie, bo chciałabym aby było dobrze, ale jaka  nie będzie decyzja zostanie ona przeze mnie zaakceptowana.

Jedno jest pewne, jest inaczej niż rok temu, ale zawsze nie może być tak samo i nie wszystko jest od nas zależne, na zasadzie chcieć to móc. Aczkolwiek może ja chcę za wiele, może mam zbyt duże oczekiwania? Może moje marzenia, pragnienia powinny nadal być na tylko marzeniami a nie chęcią ich realizacji? Samemu nie zdziała się wiele to wiadome, ale jeśli jedna osoba nie podejmie konkretnej decyzji to taki stan może trwać kolejne miesiące czy lata. Co prawda powinno być inaczej bo swego czasu pewna osoba mówiła na temat wieku w związku z tym podjęcie finalnej decyzji powinno nie być takie trudne, a stanie w miejscu przynajmniej mi na dobre nie wychodzi.

Rok temu obiecałam sobie, że nigdy więcej nie będę w swoje święto sama. Co prawda nie lubię tego dnia z wiadomych przyczyn, ale trzeba pewnie będzie iść wcześnie spać.

Z jednej strony chciałabym aby była ze mną bliska memu sercu osoba, ale z drugiej strony wolałabym pojechać i spędzić z nim więcej czasu. Nie planuję nic, bo to nie ja podejmuję decyzję. Będzie ciekawie jak ktoś tutaj zapomniał o terminie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.